| Názov školy | Základná škola s materskou školou Šuňava |
| Adresa školy | SNP 469 05939 Šuňava |
| Telefón | +42152 7791 430 |
| zssunava@gmail.com | |
| WWW stránka | www.zssunava.sk |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PaedDr. Anna Hroboňová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 175
Počet tried: 9
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| počet žiakov | 16 | 19 | 23 | 19 | 20 | 24 | 18 | 18 | 18 | 175 |
| z toho ŠVVP | 2 | 1 | 3 | |||||||
| z toho v ŠKD |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | APN | BIO | CVM | CSA | CSJ | DEJ | DOV | ENV | FYZ | GEG | HRA | MATH | HUV | CHE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | |||||||||||||||
| 2. | |||||||||||||||
| 3. | 1,48 | ||||||||||||||
| 4. | 1,61 | ||||||||||||||
| 5. | 1,56 | 1,79 | 1,58 | 1,84 | |||||||||||
| 6. | 2,21 | 1,83 | 1,83 | 2,04 | 1,88 | ||||||||||
| 7. | 2,06 | 1,72 | 1,94 | 1,83 | 1,67 | 1,67 | |||||||||
| 8. | 2,28 | 2,17 | 2,44 | 2,22 | 1,78 | 2,06 | |||||||||
| 9. | 2,28 | 1,83 | 2,06 | 1,56 | 2,06 | 1,83 |
| Trieda | IFV | INF | KVA | LUD | MAT | MIC | NBV | NBK | NEJ | OBN | OBV | PPA | PVC | PIG | PRI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 1,56 | ||||||||||||||
| 2. | 1,47 | ||||||||||||||
| 3. | 1,43 | 1,17 | |||||||||||||
| 4. | 1,5 | 1,44 | |||||||||||||
| 5. | 1,21 | 2,37 | 1,2 | ||||||||||||
| 6. | 1,38 | 2,13 | 1,04 | ||||||||||||
| 7. | 1,39 | 2,22 | 1 | 2,59 | |||||||||||
| 8. | 1,11 | 2,72 | 2,61 | 1,56 | |||||||||||
| 9. | 1,11 | 2,11 | 1,89 | 1,33 |
| Trieda | PDA | PVA | REG | RGV | RGD | RSV | RGZ | RVK | RSZ | SLY | SJL | SPR | SEE | TEH | THD |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 1,31 | 1,5 | 1 | ||||||||||||
| 2. | 1,47 | 1,53 | 1 | ||||||||||||
| 3. | 1,43 | 1,57 | 1 | ||||||||||||
| 4. | 1,5 | 1,72 | 1 | ||||||||||||
| 5. | 2,16 | 1 | |||||||||||||
| 6. | 2,46 | 1 | |||||||||||||
| 7. | 2,72 | 1 | |||||||||||||
| 8. | 2,28 | 1 | |||||||||||||
| 9. | 2,17 | 1 |
| Trieda | TSV | TEV | VEC | VLA | VUM | VYV | VVjP | VNP | VVP | ZTV | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | |||||||||||
| 2. | |||||||||||
| 3. | 1,39 | ||||||||||
| 4. | 1,78 | ||||||||||
| 5. | |||||||||||
| 6. | |||||||||||
| 7. | |||||||||||
| 8. | |||||||||||
| 9. |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 1. | 16 | 15 | 1 | 0 |
| 2. | 19 | 19 | 0 | 0 |
| 3. | 23 | 23 | 0 | 0 |
| 4. | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 5. | 20 | 20 | 0 | 0 |
| 6. | 24 | 24 | 0 | 0 |
| 7. | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 8. | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 9. | 18 | 18 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 16 | 1428 | 89,25 | 1428 | 89,25 | 0 | 0,00 |
| 2. | 19 | 1297 | 68,26 | 1297 | 68,26 | 0 | 0,00 |
| 3. | 23 | 1387 | 60,30 | 1387 | 60,30 | 0 | 0,00 |
| 4. | 18 | 1209 | 67,17 | 1209 | 67,17 | 0 | 0,00 |
| 5. | 20 | 1642 | 82,10 | 1642 | 82,10 | 0 | 0,00 |
| 6. | 24 | 1101 | 45,88 | 1101 | 45,88 | 0 | 0,00 |
| 7. | 18 | 1409 | 78,28 | 1409 | 78,28 | 0 | 0,00 |
| 8. | 18 | 1859 | 103,28 | 1859 | 103,28 | 0 | 0,00 |
| 9. | 18 | 1950 | 108,33 | 1950 | 108,33 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2016/2017 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2016/2017, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Anglický krúžok | 17 | JUDr. Zuzana Sedláková | |
| Dramatický krúčok | 17 | Mgr. Mária Kopáčová | |
| Hasičský krúžok | 43 | Mgr. Henrich Barilla | |
| Kreatívna práca s Legom | 12 | Mgr. Miroslav Dugas | |
| Krúžok hier | 16 | Mgr. Kvetoslava Cvanigová | |
| Krúžok šikovných rúk | 17 | Mgr. Věra Poradová | |
| Krúžok šikovných rúk2 | 17 | Mgr. Andrea Pilátová | |
| Redakčný | 20 | Ing. Alena Skokanová | |
| Športový | 28 | Mgr. Henrich Barilla | |
| Turistický | 17 | Mgr. Anna Nahalková | |
| Turistický 2 | 24 | Mgr. Eva Hurčalová |
Vypracoval: PaedDr. Anna Hroboňová
V Šuňave, 22. mája 2018
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage